Апартаменти у Буковелі: купляй, відпочивай та заробляй

Якщо довга відпустка цьогоріч «не світить» і планувати подорожі закордон складно через карантинні обмеження, то відпочинок у Карпатах – ідеальний варіант. Саме його обирають набагато більше українців у 2020-му. Про це прямо свідчать дані туристичних операторів.

На одному з найпопулярніших гірських курортів України, «Буковель», туристичний потік збільшився приблизно на 20%. Серед гостей – багато українців, але зростає і потік іноземних туристів. Щодня в “Буковелі” від 30% до 50% туристів – іноземці з Румунії, Польщі, Угорщини, Молдови, Білорусі. Приїжджають багато латвійців і литовців.

«Буковель», який був заснований як гірськолижний курорт, поступово став центром круглорічного відпочинку. Адже тут вже кілька років поспіль проходять тематичні фестивалі, з’явилась різноманітна інфраструктура для відновлювального відпочинку та власна індустрія розваг.

Тож якщо ви обираєте гірський відпочинок з комфортом і вже оцінили усі переваги курорту, то варто задуматись як поєднати приємне з корисним? Отримати можливість відпочивати у горах в будь-який час та отримувати прибуток – це реально!

Інвестувати вигідно та надійно – вкласти у нерухомість і отримувати пасивний дохід. Хтось вже це робить, купуючи квартири і заробляючи на здачі в оренду. А хтось обирає можливість поєднати відпочинок і заробіток одночасно – придбавши власні апартаменти у Буковелі, які приносять прибуток. Саме таку можливість пропонує апарт-готель «HVOYA» придбати власні апартаменти.

    Вже сьогодні апарт-готель «HVOYA» – це зручність та комфорт у самому центрі курорту Буковель. Перший корпус вже працює та з січня 2020 року приймає гостей, до послуг яких 125 різноманітних апартаментів у шестиповерховій будівлі з ліфтом, дві зони рецепції, власний ресторан, підземний паркінг на 110 місць, власний ski-in/ski-out, та лижна кімната із сушкою для спорядження

Апарт-готель «HVOYA» чи не єдиний комплекс у Буковелі, який обладнаний власним системою ski-in/ski-out, адже безпосередньо біля готелю є бугільний підйомник, який доставлятиме їх до схилу № 7 – одного з найпопулярніших витягів курорту.

Родзинками готелю стане лобі–бар для ділових зустрічей та SPA-центр готелю з фінською лазнею та римською парною, кабінетами для широкого спектру косметичних процедур.

Другий корпус апарт-готелю «HVOYA» знаходиться в стадії будівництва. Зводяться другий і третій поверхи. Триває спорудження СПА-центру, дитячого комплексу, ресторану. Завершення будівництва другого корпусу планується наприкінці 2021 року.

У готелі буде функціонувати не лише дитяча кімната, але і дитячий садок повного дня, де діти будуть розважатися, гратися, смачно їсти і насолоджуватись обіднім сном. Усе це організують професійні няні.

Також запроектований повноцінний фітнес-центр з професійним тренажерним обладнанням для підтримки відмінної фізичної форми, який буде у розпорядженні гостей. Таким чином, апарт-готель «HVOYA» готовий прийняти групи для проведення Fitness Weekend та професійних спортсменів для тематичних спортивних заходів та зборів.

Окрім того, із завершенням будівництва та розширенням апарт-готель «HVOYA» стане ідеальним місцем для проведення різного роду корпоративних заходів, семінарів, тренінгів, ділових зустрічей, презентацій. Цей сучасний бізнес-центр зможе прийняти до 100 осіб одночасно.

Скористатись усіма цими можливостями зможуть гості та власники апартаментів. Тож якщо ви вже почуваєтесь у Буковелі, як вдома, регулярно проводите тут вікенд і плануєте приїхати у наступну відпустку, то власні апартаменти у апарт-готель «HVOYA» – просто must have.

Інвестуючи у нерухомість в комплексі «HVOYA», ви зможете відпочивати та заробляти одночасно, адже отримаєте усе в одному:
  • Власні апартаменти «під ключ» з встановленою сантехнікою, кухонною зоною, комфортними та сучасними меблями. Дизайн апартаментів, якість матеріалів та меблі будуть максимально близькими до того, що Ви бачите на фото. Відпочиваєте коли і скільки захочете.

  • Гарантований дохід від 6.000$ на рік з врахуванням витрат на обслуговування апартаментів. Адже попит на відпочинок на гірськолижному курорті Буковель щорічно росте. Пустувати комфортні апартаменти точно не будуть.

  • І жодного головного болю із заселенням чи пошуком гостей. Це справа управляючої компанії, яка за угодою бере на себе витрати на ремонт, заселення, маркетинг та інші клопоти замість вас.

  • Прибуток 365 днів на рік. Ви працюєте, подорожуєте, навчаєтесь чи займаєтесь важливими справами, а ваші інвестиції працюють і приносять прибуток.

  • Окупність апартаментів забезпечується протягом 10 років завдяки пасивному доходу від оренди ваших апартаментів за посередництва управляючої компанії. І так увесь час, і зимою, і літом. Адже Буковель став гідною альтернативою «відпочинку на морі» в Україні, еталоном комфорту та одним з визнаних лідерів індустрії гостинності.

Вже сьогодні ви можете дізнатися усі деталі та обрати апартаменти з потрібними параметрами. Вибрати можна усе – від кількості кімнат і поверху до вигляду з вікна.

Переглянути вільні апартаменти

Ви можете стати власником апартаментів «вже і зараз» у першому корпусі апарт-готелю «HVOYA» і заробляти на відпочинку одразу.

Переглянути вільні апартаменти

А також маєте можливість побачити майбутні апартаменти, «проінспектувати» їх і головне провести вікенд, відпочити та насолодитись атмосферою майбутньої інвестиції. Або ж є інший варіант – купити апартаменти з розтермінуванням оплати до 16 місяців у другому корпусі апарт-готелю «HVOYA».

Хід будівництва HVOYA II

Варіантів відпочинку у горах є багато, але з комфортом лакшері готелю та усіма зручностями міської інфраструктури – лише в апарт-готелі «HVOYA». Інвестуй, відпочивай та заробляй одночасно!