Стан будівництва апарт-готелю HVOYA (корпус 2) у травні 2021 року.

У травні 2021 року нашою компанією завершено залізо-бетонні роботи по спорудженню другого комплексу. Повністю завершення будівництва другого корпусу апарт-готелю «HVOYA» планується у кінці 2021 року.

Обрати апартаменти з розтермінуванняи

 

Нагадаємо, що у січні 2020 року було введено в експлуатацію перший корпус готелю (на три місяці швидше ніж було заплановано) і ми можете забронювати відпочинок у нашому готелі вже зараз.

 

Родзинкою апарт-готелю HVOYA проходить легка траса та витяг до зони посадки витягу №7. Таким чином, гості та власники апартаментів мають влансий ski-in та ski-out, а це надзвичайно важливий момент з огляду на інвестиційну та курортну привабливість об’єкта.

Ще одним важливим та привабливим моментом проекту є внутрішній підземний паркінг для мешканців та гостей.
Зверніть увагу! Власник отримує вже готові до здачі в оренду чи проживання апартаменти «під ключ», з встановленою сантехнікою, кухонною зоною, комфортними та сучасними меблями.
Розрахункова окупність апартаментів становить від 8 до 12 років, з урахуванням витрат по комунальним платежам, послугам внутрішнього туроператора та комунальної управляючої організації.

Обрати апартаменти з розтермінуванняи